اره افقی بر به منظور کمک به شما برای برش های سخت و دشوارو تخریب مورد استفاده قرار می گیرد.موتور اره افقی بر سطح بالایی از قدرت را به تیغه ارسال می‌کند و به شما امکان برش انواع مختلفی از مواد مانند فلز٬ فایبرگلاس٬سطوح گچی و سیمانی٬ چوب و پلاستر را می دهد. اره افقی بر یک ابزار بسیار محبوب برای انجام کارهای ساختمانی٬ لوله کشی٬تاسیسات ساختمانی و الکتریکی می باشد.زمانی که شما به دنبال خرید اره افقی بر هستید باید چندین فاکتور را در نظر بگیرید.بسیار مهم است که تصمیم بگیرید به چه مقدار جا به جا کردن این ابزار نیازمند هستید و در نظر بگیرید که قدرت خروجی چه مقدار باشد. همچنین باید سایز و وزن دستگاه را اندازه بگیرید.در همین باره باید مدتی که می‌خواهید با اره افقی بر کار کنید را هم برآورد کنید.مطمئن شوید که همیشه سهولت استفاده را با توانایی‌ها مقایسه می کنید.

 

سرعت و قدرت

اگر شما یک کارشناس حرفه‌ای تخریب می باشید پس باید اره افقی بری انتخاب کنید که دارای قدرت های مختلفی می باشد. شما می توانید مدل های متنوعی ازاره افقی بر شارژی  پیدا کنید که این به شما قدرت مانور بسیار بالایی می دهد و همچنین به راحتی قادر خواهید بود در اطراف محل مورد نظرتان جا به جا شوید بدون اینکه بخواهید آن را از پریز در آورید. اما در خاطر داشته باشید که با کم شدن سطح باتری قدرت اره افقی بر هم کاهش پیدا خواهد کرد. اره افقی بر برقی به شما در تمام مدت قدرت بالا و دامنه ای با قدرت کمتر از ۵ آمپر تا بالای ۱۵ آمپر٬می‌دهد. به خاطر داشته باشید که ابزارهای با بیشتر از ۱۰ آمپر به شما قدرت کافی برای انجام کارهای سنگین را می دهد.

نکته

اگر شما به قدرت مانور بیشتری نیاز دارید یک اره افقی بر برقی انتخاب کنید.البته بسیار مهم می باشد که اره افقی بر شارژی با قدرت بالا مثل ۱۸ ولت یا ۲۴ ولت انتخاب کنید.همچنین شاید بخواهید منبع باطری اضافه برای اطمینان از تکمیل کار خود به همراه داشته باشید.شما می‌توانید یک اره افقی بر شارژی که دارای باتری لیتیوم یونی می باشد برای انجام کار به مدت طولانی تر استفاده کنید.

 

کاربرد راحت تر

اکثر کارهایی که نیازمند به اره افقی بر می باشند می‌بایست چندین ساعت کار ادامه دار انجام دهند. به همین خاطر است که این ابزاز باید به راحتی قابل استفاده باشد.شما ممکن است بارها با ابزار در بالای سر خود کار کرده باشید وخیلی زود از نگه داشتن ابزار برای طولانی مدت در بالای سر خود خسته شده باشید. اگر با اره افقی بر در اغلب اوقات بالای سر خود کار می کنید پس باید به دنبال پیدا کردن مدل برقی  باشید که سبک تر است و دنبال مدل شارژی که دارای باتری بوده و سنگین تر است نباشید.اگر در محیط های کوچک و تنگ کار میکنید پس باید به دنبال یک مدل کوچکتر با عملکرد بهینه باشید. علاوه بر تیغه چرخشی و دسته همچنین به دنبال یک تیغه قابل تنظیم بگردید.این ویژگی های اضافی به شما اره ای با دسته محکم می دهد که می تواند در تمامی زاویه ها مورد استفاده قرار گیرد.

حواستان باشد که به دنبال اره افقی بری باشید که تعادل خوبی داشته باشد٬ این ویژگی به شما احساس سبکی بیشتری به هنگام استفاده از این ابزار را میدهد.دسته ای انتخاب کنید که در تمام مدت کار به شما احساس راحتی بدهد تا بتوانید برای مدت طولانی کارهای سخت را انجام دهید ابزارهای قدرتی که لرزش دارند باعث افزایش خستگی می شوند پس سیستم کاهش لرزش باعث می شود که مدت زمان بیشتری بتوانید با ابزار کار کنید و خیلی زودتر کار را به اتمام برسانید. 

در پایان

اره افقی بر ابزاری است که نمیتوان  از آن صرف نظر کرد اما مدل‌های بسیار زیادی از این ابزار وجود دارد که باعث ترساندن مشتری‌ها می شود.هنگامی که آماده خرید یک اره افقی بر فوق العاده برای خود شدید خرید یکی از مدل‌ های برتر بازار انتخاب هوشمندانه خواهد بود.خریداران با انتخاب یکی از افقی بر های برتر بازار موافق می باشند چراکه این ابزار به خاطر کیفیت بالا و دوام بسیار انتخاب شده است. اگر یکی از برترین های بازار مناسب کار شما نبود از با آدم های حرفه ای برای انتخاب اره افقی مناسب فعالیت شما مشورت کنید.