ضمانت بازگشت کالا

 

فروشگاه ابزار حامد همواره به دنبال رضایت مشتریان خود اقدامات لازم برای بازگشت کالا را فراهم کرده است.

برای عودت کالا طبق شرایط زیر حتما قبل از بازگشت کالا با واحد پشتیبانی هماهنگ کنید ، در غیر این صورت ابزار حامد هیچ گونه مسئولیتی در قبال کالای برگشتی ندارد.

بازگشت کالا طبق قوانین و تبصره هایی که در ادامه مطالعه می کنید انجام می شود:

۱) محصولات شامل تخفیف جزء دسته ی فروش قطعی محسوب می شوند و غیر قابل بازگشت خواهند بود.
۲) محصولات باید دارای برچسب باشند و در بسته بندی اصلی بازگشت داده شوند.
۳) در صورت نقص فنی کالا ، نباید هیچ گونه آثار خراش ، آچار خوردگی ، باز شدن محصولات و مخدوش شدن برچسب و بارکد ، بر روی محصول وجود داشته باشد و لازم است در حالت اولیه باز گردانده شوند.
۴) در صورت مغایرت کالا ، بسته بندی آن به هیچ عنوان نباید باز شود و حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا ، به واحد خدمات پس از فروش از طریق تلفن ، ایمیل و یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.
۵) در صورت آسیب‏‏ یا ایراد فیزیکی لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری گردد. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان ‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات ، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن ، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
۶) در صورت انصراف از خرید ، مرجوعی به کالایی تعلق می‌گیرد که هیچ‌ گونه دخل و تصرف ، باز کردن بسته ‌بندی اولیه ، پلمپ ، بر چسب‌ها و حتی نایلون وکیوم و شیرینک صورت نپذیرفته باشد زیرا امکان مرجوع کردن را از بین خواهد برد ، حتی اگر از کالا استفاده نشده باشد. ( هزینه ارسال کالا عودت نمی گردد )

نکته ۱: در صورتی که پس از دریافت کالا هرگونه نقص فنی در محصول مشاهده کردید ( به خصوص ابزارالات برقی ) ظرف مدت یک روز نقص فنی را به اطلاع واحد پشتیبانی ابزار حامد برسانید و کالای مورد نظر را بازگشت نمائید.
نکته ۲: بازگشت کالا فقط ۵ روز پس از تحویل به مشتری امکان پذیر می باشد.