پرداخت امن

 

فروشگاه اینترنتی ابزار حامد همواره نسبت به جلب رضایتمندی مخاطبان و سهولت در فرآیند خرید اهتمام وریزده و در این راستا درگاه های رسمی و معتبر بانکی را مورد استفاده قرار می دهد.
کاربران عزیز می توانند پس از انتخاب محصول مورد نظر با ثبت نام در سایت ابزار حامد با وارد کردن شماره همراه و وارد کردن کد احراز هویت اسال شده با وارد کردن اطلاعات تماس و ارسال ، سفارش خود را ثبت و نهایی بفرمایند.
کاربران هزینه سفارش خود را به صورت آنلاین پرداخت نموده و پس از دریافت پیام پرداخت موفق مبلغ و دریافت کد رهگیری که به منزله ثبت قطعی این پرداخت برای سفارش است پشتیبان سایت سفارش را تایید و وارد مرحله آماده سازی و ارسال می نماید.
کاربرانی که امکان پرداخت اینترنتی از طریق درگاه اینترنتی را ندارند می‌توانند وجه سفارش خود را به شماره کارت‌ یا شماره حساب قید شده واریز نمایند. جهت پرداخت به صورت کارت به کارت می‌توان از دستگاه های عابر بانک یا و یا واریز اینترنتی استفاده نمود. در این روش پس از انجام عملیات واریز لازم است شناسه واریز و کد پیگیری ( تصویر فیش واریز ) به واحد فروش وب سایت فروشگاه اینترنتی ابزار حامد ارسال شود.