0

سبد خرید

0 items - ‎0ریال

 

مجموعه ابزارحامد در سال 1360 تاسیس گردیده و با بیش از سه دهه فعالیت مستمر و پویا،هم اکنون در زمره شرکت های برتر پخش ابزار و یراق کشور قرار دارد.

مجموعه ابزارحامد فلسفه و نگرش خود رابر پایه اصل رشد متوازن و مستمر بنا نموده که این اصل با ارزش گذاری برای شناخت دقیق نیازهای مشتریان همراه است.

مشتری محوری،صداقت در قیمت ها و پایبندی به اصول بنا شده به ما کمک می کند تا مشتریان خود را بهتر درک کنیم و راه حل های مطلوب و تجربیات جدید را از طریق نوآوری، بی وقفه ارائه دهیم ، به این ترتیب نهایت تلاش خود را می کنیم تا مشتریان در فرایند خرید حس بهتری را تجربه کنند.

با چنین رویکردی که تامین نیازهای کمی و کیفی مشتریان در اولویت قرار گرفته، ماموریت این مجکوعه به شرح ذیل معین گردیده:

  • تهیه و تامین کالای مورد نظر شما در سریعترین زمان
  • تهیه و تامین کالای مورد نظر شما با مناسب ترین قیمت و بهترین کیفیت
  • ایجاد درگاه مطمئن جهت سهولت در خرید اینترنتی
  • به روز بودن و شفافیت در قیمت گذاری
  • مرکز پشتیبانی ومشاوره رایگان
  • تنوع برند و محصولات سبد کالا

مجموعه ابزارحامد در تلاش است تا با بهینه سازی سایت اینترنتی خود و بهره گیری از ارائه خدمات با کیفیت و سهولت در استفاده از سرویس مبتنی بر وب فرایند انتخاب ، مقایسه و خرید خوشایندی را برای مخاطبان خود به ارمغان آورد.

سایت ابزارحامد این امکان را به شما می دهد که با مقایسه قابلیت های فنی و کاربردی محصولات مختلف، مناسب ترین ابزار را برای خود انتخاب نموده و با داشتن نماد اعتماد الکترونیک از مرکز توسعه تجارت الکترونیک امکان خرید ایمن و مطمئنی را برای شما فراهم می کند

برای اطلاع از آخرین اخبار و فروش ویژه ثبت نام کنید

طراحی و اجرا شرکت ابزار حامد

© کلیه حقوق متعلق به فروشگاه ابزار حامد می‌باشد